Filo Kiralama Nedir?

Bizi Arayın

0850 255 05 00

Filo kiralama, en basit haliyle, belirli bir süre, kilometre ve aylık ödeme kapsamında şirketinize araç kullanımı sağladığımız avantajlı bir finansal üründür.

Günümüzde büyük veya küçük tüm işletmelerin satış, pazarlama ve lojistik gibi fonksiyonları için binek araçlara ihtiyacı var. İster bir ister yüzlerce aracı finanse etmenin ve operasyonel olarak yönetmenin şirketiniz için iş kaybı olduğunu biliyor ve FiloPlan olarak satın almak yerine tercih edebileceğiniz çok daha avantajlı bir yol olan kiralamayı öneriyoruz.

Operasyonel kiralama, 12 aydan 48 aya kadar faydalanabileceğiniz uzun dönemli araç kiralama hizmetidir. Kiralama süresince araç ve araç kullanımıyla ilgili riskler (yatırım riski, ikinci el değeri, amortisman vb.) aracın mülkiyetine sahip olan FiloPlan’a ait olacaktır. Siz ise satınalma maliyetinden tasarruf etmenin yanı sıra periyodik bakım hizmetleri, vergi ödemeleri, hasar onarımları, sigorta/kasko giderleri, yedek araç hizmeti ve lastik değişimi gibi konuları tamamen FiloPlan’a devretmenin konforunu yaşayacaksınız.

Formu doldurun

sizi arayalım

“Filo kiralama adı itibariye çoğul olsa da şirketinizin bir araca dahi ihtiyacı var ise, FiloPlan_ hizmetlerinden yararlanabilir, satın almaya kıyasla çok daha uygun bir maliyetle aracınızı tedarik edebilirsiniz.”

Bu site kullanıcı deneyiminizi iyileştirmek adına çerezler kullanmaktadır. Çerez politikamız için tıklayınız.