724-yol-yardimi
Her sorununuzda 7/24 yanınızdayız.

7/24 Yol Yardımı

Şirket aracınızın kazaya karışması veya arızalanması halinde araç kullanıcılarınıza yol yardım hizmeti sağlarız. Arızanın durumuna göre aracınız, yerinde onarılır ya da en yakın yetkili servise ulaştırılır. Böylelikle, iş devamlılığınız sağlanır ve operasyonlarınızda kesintiye uğramazsınız.

hgs-yonetimi
HGS ile sizleri meşgul edecek ayrıntıları biz devralalım.

HGS Yönetimi

HGS hizmeti talep etmeniz durumunda filonuzdaki araçlar için etiketleriniz plaka tescil işlemleriniz sonrası tarafınıza iletilir. Otoyol geçiş işlemleri kaynaklı ücretler aylık olarak fatura edilir. Sizleri meşgul edecek tüm ayrıntılarla sizin adınıza biz ilgileniriz.

arac-muayenesi
Araç muayenelerini yönetip, size zaman kazandırırız.

Araç Muayenesi

Kiralama süresince araçlarınızın muayene sürelerini takip ederek araç kullanıcılarınızı gerekli işlemler için yönlendirir, araç muayenelerinin eksiksiz yapılmasını sağlarız.

lastik-degisimi
Araçlarımızın 50.000 km'de bir lastik değişimini sağlarız.

Lastik Değişimi

Araç kullanıcılarınızın güvenli yolculuk edebilmeleri için araçların teknik verilerine uygun lastik kullanımına özen gösteririz. Değişim lastiklerini standartların üzerinde, güvenli lastik tedarikçilerimizden sağlarız. Hizmet verdiğimiz araçların 50.000 kilometrede bir lastik değişimini gerçekleştirir, ayrıca mevsimsel lastik değişim taleplerini organize eder, lastik değişim hizmetinizi size en yakın yetkili lastik bayisinde gerçekleştiririz.

filo-raporlama
İsteğiniz doğrultusunda ayrıntılı bilgiyi önünüze getiriyoruz.

Filo Raporlama

Filo Raporlama (FleetReporting) Online Raporlama Hizmeti sayesinde filonuzla ilgili ayrıntılı bilgiyi hızlı ve kolayca önünüze getiriyoruz. Mesela filonuzdaki araç sayısını, markasını, teknik özelliklerini, servis kayıtlarını... Böylece filonuzun yönetimini ve giderlerinizin kontrolünü kolaylaştırıyoruz. İhtiyaçlarınıza göre özel olarak dizayn edilebilecek bu sistem sayesinde filo giderlerinizin kontrolünü kolaylıkla ele alabilirsiniz.

bakim-onarim
Periyodik bakım süresinde, araçların bakımlarını sağlarız.

Bakım Onarım

Araç kullanıcılarımızın güvenliği ve sorunsuz yolculuk etmeleri için sadece yetkilendirilmiş servislerle çalışırız. Üreticilerin belirlediği periyodik bakım planı çerçevesinde, araçların bakım ve onarımlarını yaptırır, kaza veya teknik arıza yapan araçlarınızın onarımlarını üstleniriz.

yedek-arac
Araçlarınızın onarım süresinde size araç temin ederiz.

Yedek Araç

Aracınızın onarım işlemlerinin sözleşmenizde belirtilmiş olan hizmet süresini aşması durumunda işinizin devamlılığını sağlamak için araç kullanıcılarımıza muadil(yedek) araç temin ederiz.

mtv
Araçlarınızın MTV ödemelerinin düzenli yapılmasını sağlarız.

MTV

Kiraladığınız araçların Motorlu Taşıtlar Vergi ödemelerini takip ederek, ödemelerinin düzenli olarak yapılmasını sağlarız. Araçlarımızın trafik sigortalarını ve kaskolarını gününü geciktirmeden yapmaya özen gösteriyoruz. Siz de MTV ödemelerinizi yapmak için harcadığınız zamandan tasarruf edersiniz.